Fitness

Fitness ‘fiziksel olarak uygun olma’ demektir. Bulunmuş olduğumuz duruma ve sağlık ile ilgili olan parametrelere; dolaşım ve solunum sistemimizin, hareket sistemimizi oluşturan kas, eklem ve iskeletimizin, postür ve esnekliğimizin uygunluğu sağlıklı olabilmek için önemlidir. Sağlık için bu bileşenleri üst seviyede tutmamız gereklidir. Biz KOZA WOS THE CLUB olarak sizlerin sağlığını önemsiyoruz ve uzman eğitmen kadromuz ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizinleyiz.
“Metabolizma parmak izi gibidir!”
Her insanın fiziksel özellikleri ve metabolizması farklıdır. Biz de bu vizyondan yola çıkarak kulübümüzde sizleri fizyolojik olarak daha detaylı tanımak, bilimin ışığında bir antrenman programı hazırlamak, hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanız için detaylı olarak ölçümlerinizi yapıyoruz. Yapılan ölçümler sonucunda eğitmenlerimiz sizin anlık durumunuzu belirleyerek, hedeflerinize uygun egzersiz programı dizayn ettikten sonra takibini sağlayacaklar.


Kişisel Egzersiz Danışmanlığı

Her bireyin hareket etme ihtiyacı vardır. Önemli olan bireyin hangi egzersize ihtiyaç duyduğunu tespit ederek hedef belirleme ve uygulama konusunda rehberlik edebilmektir. The Club, bilimsel yöntemlerle kişilerin fiziksel ölçümlerini yapar ve Resistance Training, Pilates, Functional Training, Combine Training, Aerobic, Aquagym, Axis of Life, Crossfit, Spinning, EMS vs gibi egzersiz yöntemlerini multi disipliner bir anlayışla harmanlayarak kişinin ihtiyaç duyduğu şekilde planlamak suretiyle uygulanmasını sağlar. Bireyi doğru yöntemlerle motive ederek, egzersiz konusunda bilinçlenmesine yardımcı olarak eğitir ve sonuca ulaştırır.


Spor Okulları

Fiziki yapı ve donanımı ile Avrupa’nın sayılı tesisleri arasında yer alan spor kompleksimiz içinde yapılacak olan yaz ve kış spor okullarımızda, formasyon eğitimi almış, alanlarında deneyimli eğitmenleri çocuklarımızda buluşturmayı hedefliyoruz. Yapılacak tüm eğitim programları akademik kadromuz tarafından hazırlanmış olup, farklı branşlarda branşa özel alanlarda uygulanacaktır. Spor okullarımıza katılan tüm öğrencilerimizin dönem başında ve sonunda bilimsel fizyolojik ölçümleri yapılarak gelişimleri takip altına alınırken, sportif yatkınlıkları karne ile ailelere bildirilecektir. Yaz ve kış spor okullarımızda; tenis, yüzme, basketbol, futbol, cimnastik, buz pateni, kano, sörf, yelken, masa tenisi gibi spor branşlarının yanında sanatsal etkinlikler, satranç, drama gibi branşlarda eğitim verilecektir.
Yapılan tüm çalışmalarda hedeflerimiz; fiziksel ve ruhsal yönden gelişmiş, günlük hayatı içinde egzersize yer veren, doğru beslenme alışkanlığı kazanmış, kendisi ve çevresi ile barışık, spor branşlarını bilen ve uygulayabilen, arkadaşlık ve dostluk duyguları gelişmiş, kurallı olarak rekabet edebilen, duygusal olgunluğu gelişmiş, yatkınlıkları doğrultusunda doğru spor branşına yönlendirebildiğimiz bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır.


Hareket Etmeye
Hazır mısınız?


Avrupa’nın en büyük spor tesisi Koza WOS The Club’ın üyelik avantajlarından yararlanmak için hemen arayın: 444 8448

Hemen Ücretsiz Ölçümden Faydalanın    Koza World of Sports The Club © Tüm Hakları Saklıdır.