FARKIMIZ

Egzersizin insan hayatında ne kadar büyük bir önem taşıdığı malum. Hızla ve sürekli olarak değişen çağımızda, insanların hareket alanları daraldıkça egzersiz yapma ihtiyacı büyük oranda artıyor. Hayatı kolaylaştırmak ve daha kaliteli bir yaşam sürebilmek için daha fazla egzersiz ve daha fazla hareketliliğin gerekliliği açıkça ortada! Günümüzde bu hususta bilinçlenen kişilerin sayısı da hızla artıyor. Bunun sebebi, insanların dış görünüşlerine verdikleri önem (Body Image), sağlıklı bir yaşam sürme isteği, sosyal statü edinme kaygısı ve bu güdülenmenin sonucunda ihtiyaçları olan egzersizi alabilecekleri fitness merkezlerine ulaşabilme kapasiteleridir (Egzersiz motivasyonu).

Bu kesimin dışında kalan sedanter (Hareketsiz) bireylerin kimisi zaman bulamadığını öne sürerek, kimisi de gün içinde yorgun olduğunu bahane ederek egzersizden uzak kalmaktadırlar. Ancak, asıl sorun insanları egzersize yönlendiren nedenlerin ortadan kalkması ve egzersiz yapacakları ortamın sağlanamamasıdır.

Tam da bu noktada KOZA WOS THE CLUB; bireylerin eşsizliği ilkesinden yola çıkarak, kişiye özel hizmet odaklı olarak hayatınıza kalıcı değişimler için dokunur.

Kişilere, sağlıklı yaşamın şartı olan egzersizi benimsetmeyi amaç edinmiştir.

Bireyleri sağlıklı, bilinçli, sporun bilimselliği çerçevesinde egzersize yönlendirecek donanımlı ve deneyimli bir ekibe sahiptir.

Her insanın metabolizması parmak izi gibi kişiye özeldir. Amacımız; Hayat tarzında olumlu değişiklikler yaratmaktır.

KOZA WOS THE CLUB’da hizmet alırken kendinizin farkına varacaksınız.

Hareket Etmeye
Hazır mısınız?


Avrupa’nın en büyük spor tesisi Koza WOS The Club’ın üyelik avantajlarından yararlanmak için hemen arayın: 444 8448

Hemen Ücretsiz Ölçümden Faydalanın    Koza World of Sports The Club © Tüm Hakları Saklıdır.